Polícia označila zápas Slovensko – Maďarsko za rizikový, v Trnave budú aj dopravné obmedzenia

TRNAVA 19. marca (WebNoviny.sk) – Polícia v súvislosti s medzinárodným futbalovým zápasom Slovensko – Maďarsko, ktorý sa bude hrať na Štadióne Antona Malatinského v Trnave vo štvrtok 21. marca, plánuje na nevyhnutný čas uzatvoriť Kollárovu ulicu.

Čiastočne ju uzatvoria podľa trnavskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej približne v čase od 14:00 do 23:00, pričom obmedzenie sa môže meniť podľa vývoja bezpečnostnej situácie. Zápas kvalifikácie na majstrovstvá Európy vo futbale je označený za rizikový.

Kollárovu ulicu polícia uzatvorí od budovy Právnickej fakulty Trnavskej univerzity po vjazd do podzemných garáží City Areny. Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd z Kollárovej ulice oproti vchodu do nákupného centra.

„Polícia žiada občanov, aby s týmito obmedzeniami rátali a svoj program si naplánovali tak, aby sa ich obmedzenia čo najmenej dotkli,“ dodala Kredatusová. Mesto Trnava v súvislosti so štvrtkovým futbalovým zápasom informovalo, že po celý deň bude uzatvorená aj Športová ulica v susedstve štadióna.

Viac k témam: Kvalifikácia o postup na ME 2020 vo futbale, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia označila zápas Slovensko – Maďarsko za rizikový, v Trnave budú aj dopravné obmedzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Follow by Email
Facebook
Facebook