Video: Pri tepelnej elektrárni pri Moskve vypukol silný požiar, plamene zasiahli plynovod (aktualizované)

11.7.2019 (Webnoviny.sk) –

  • aktualizované 11. júla 16:29

Veľký požiar pri tepelnej elektrárni v okrese Mytišči v blízkosti Moskvy si vyžiadal jednu obeť a najmenej 13 zranených.

Energetická spoločnosť Mosenergo v stanovisku uviedla, že požiar vypukol vo štvrtok ráno na plynovode. Elektráreň zasiahnutá nebola a dodávky do moskovskej oblasti pokračujú v neprerušenom režime.

Z miesta stúpal čierny dym

Na miesto udalosti vyslali množstvo tímov ministerstva pre mimoriadne situácie. Z miesta požiaru stúpa hustý čierny dym,“ povedal zdroj agentúry TASS.

Najprv sa odhadovalo, že požiar zasiahol dvesto štvorcových metrov, ale neskôr sa zistilo, že je na ploche do tisíc štvorcových metrov.

Príčinu vzniku požiaru vyšetrujú

Ruské ministerstvo pre mimoriadne situácie uviedlo, že zomrela jedna osoba a ďalšiu museli hospitalizovať s ťažkými popáleninami.

Podľa ministerstva hasiči požiar plynovodu dopoludnia uhasili, avšak plamene sa rozšírili aj na blízko stojacu prázdnu budovu. Príčinu vzniku požiaru vyšetrujú.

Viac k témam: elektráreň, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Pri tepelnej elektrárni pri Moskve vypukol silný požiar, plamene zasiahli plynovod (aktualizované) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Follow by Email