Bitka dvoch mladíkov sa skončila odhryznutým uchom, napadnutý muž skončil po ošetrení vo väzení

Krvavá dráma sa odohrala medzi mužmi vo veku 20 a 23 rokov.

14.12.2021 (Webnoviny.sk) – Bitka medzi dvoma mladíkmi vo veku 20 a 23 rokov sa v Poprade skončila odhryznutým uchom. Dvojica sa stretla v sobotu v starom vozni v blízkosti železničnej stanice Poprad – Tatry, kde popíjali alkohol. Starší z nich po chvíli fyzicky napadol mladšieho, chytil ho za mikinu a zhodil ho na posteľ, kde mu zahryzol do ľavého ucha a časť z neho odhryzol.

Muža ošetrili v popradskej nemocnici, prišiel o celý ušný lalôčik a dolnú tretinu chrupkovej časti. Liečiť sa bude tri až štyri týždne. O prípade v pondelok informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik.

Dvadsaťtriročného muža z Popradu už železniční policajti obvinili z prečinu ublíženia na zdraví a spracovali podnet na jeho vzatie do väzby. Do rozhodnutia o väzbe bude čakať v cele policajného zaistenia.

Pri vyšetrovaní tohto prípadu policajti zistili, že na napadnutého mladíka vydal súd príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody za prečin výtržníctva, po ošetrení a vypočutí putoval do výkonu trestu odňatia slobody.

Viac k témam: Bitka, Napadnutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Bitka dvoch mladíkov sa skončila odhryznutým uchom, napadnutý muž skončil po ošetrení vo väzení © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *