Bratislavská polícia začala trestné stíhanie v súvislosti s tragédiou na Kolibe, zomrel malý chlapec

Tragédia sa stala v nedeľu krátko pred 11:00 na Ceste na Kamzík.

20.12.2021 (Webnoviny.sk) – V súvislosti s tragickou udalosťou na bratislavskej Kolibe, pri ktorej v nedeľu 19. decembra zomrel po páde konára päťročný chlapček, začala polícia stíhanie. „Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Bližšie informácie s prihliadnutím na citlivosť prípadu poskytovať nebudeme,“ uviedla bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Tragédia sa stala v nedeľu krátko pred 11:00 na Ceste na Kamzík. Podľa informácií polície sa ulomil konár zo stromu a spadol na maloletého chlapca. Aj napriek snahe záchranárov svojim zraneniam podľahol.

Udalosťou sa zaoberá aj magistrát a mestská časť Nové Mesto, v ktorej katastri sa Koliba nachádza. Starosta Nového Mesta Rudolf Kusý bol v nedeľu na mieste, kde sa stretol so zástupcami polície a Mestských lesov Bratislava. Nešťastiu dopomohol aj silný vietor, ktorý v nedeľu v Bratislave fúkal.

Viac k témam: Tragédia, Trestné stíhanie, Úmrtie dieťaťa
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislavská polícia začala trestné stíhanie v súvislosti s tragédiou na Kolibe, zomrel malý chlapec © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *