Na internet unikli skeny pasov Sulíka, Drobu, Viskupiča a ďalších ľudí z delegácie na Expo v Dubaji

Na Ulož.to sa dali stiahnuť skeny pasov slovenskej delegácie na Expo v Dubaji.

4.11.2021 (Webnoviny.sk) – Na stránke Ulož.to bol k dispozícii na stiahnutie archív so skenmi pasov slovenskej delegácie na svetovej výstave Expo 2020 v Dubaji.

Ako upozornil portál Žive.sk,v nezaheslovanom archíve sa nachádzali skeny cestovných dokladov zamestnancov Ministerstva hospodárstva SR vrátane šéfa rezortu Richarda Sulíka, predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraja Drobu, poslanca za SaS Jozefa Viskupiča, ako aj pracovníkov vystavujúcich spoločností a médií.

Archív mal byť pritom prístupný niekoľko dní. Kto ho tam nahral, nateraz nie je známe. „Aktuálne zisťujeme, čo sa presne stalo a z akého dôvodu boli tieto údaje zverejnené. V prípade, že zistíme protiprávne konanie, obrátime sa na príslušné úrady,“ uviedol rezort hospodárstva pre spomínaný web. Archív bol zo serveru zmazaný po tom, čo sa informácia začala rýchlo šíriť sociálnymi sieťami.

Viac k témam: Cestovný pas, Expo Dubaj 2020, Minister hospodárstva SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Na internet unikli skeny pasov Sulíka, Drobu, Viskupiča a ďalších ľudí z delegácie na Expo v Dubaji © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Follow by Email