Nalaďte sa na sviatky cestou do práce alebo na nákup. Vianočná zastávka v Bratislave a prvýkrát aj v Košiciach je späť

Cestovanie mestskou hromadnou dopravou za povinnosťami či nákupmi potravín nemusí byť v týchto dňoch práve najpríjemnejšie. Autobusy a električky jazdia v prázdninových režimoch, čo znamená možno dlhšie čakanie a sychravé decembrové počasie na nálade rovnako nepridá.

19.12.2021 (Webnoviny.sk) – Cestovanie mestskou hromadnou dopravou za povinnosťami či nákupmi potravín nemusí byť v týchto dňoch práve najpríjemnejšie. Autobusy a električky jazdia v prázdninových režimoch, čo znamená možno dlhšie čakanie a sychravé decembrové počasie na nálade rovnako nepridá.

Na námestí SNP v Bratislave, ale aj na Predstaničnom námestí v Košiciach, vám čakanie na MHD spríjemní vyzdobená Kaufland obývačka. Reťazec aj tento rok pripravil na frekventovanom mieste v centrách oboch miest vianočnú zastávku, ktorá sa nesie v duchu jeho vianočnej kampane.

Zastávka, ktorá zahreje aj poteší

Kaufland sa aj tento rok rozhodol potešiť svojich zákazníkov vyzdobením vybraných električkových zastávok, v ktorých si môžete vychutnať atmosféru blížiacich sa sviatkov. Na zmrznutých cestujúcich čaká pohodlný gauč, niekoľko živých stromčekov a kopec svetielok.

Dlhú chvíľu pri čakaní na spoj spoľahlivo zaženie virálny snehuliak, ktorý vás za pár sekúnd doslova rozžiari, a to pomocou tlačidla virtuálne umiestneného priamo v citylighte. Vyskúšať to môžete už od utorka 14. decembra 2021 v Bratislave a od stredy 15. decembra 2021 v Košiciach. Vďaka Vianočnej zastávke možno čakanie na najbližší spoj ubehne o čosi rýchlejšie.

„S tradíciou Vianočnej zastávky sme začali v roku 2018 a odvtedy sa každý rok stretávame s mimoriadne pozitívnymi reakciami od našich zákazníkov. Aj preto sme okrem bratislavskej vyzdobili aj zastávku v Košiciach,“ hovorí Samuel Machajdik, hovorca Kaufland Slovensko a dodáva: „Okrem výhodných predvianočných nákupov sa im aj touto cestou snažíme vyčariť úsmev na tvári každý deň.“

Novinkou je tento rok moderný prvok, tzv. 3D hologram snehuliaka a snehovej vločky, ktorých obraz sa strieda na zastávke v Bratislave.

Pri príprave vianočného menu sa inšpirujte v Kauflande

Aby ste si prichádzajúce sviatky užili čo najviac, Kaufland okrem vyzdobenej zastávky pripravil aj špeciálny online vianočný katalóg, ktorý nájdete na www.kaufland.sk.

Okrem tipov na vianočné maškrty ponúka obľúbené recepty Tamary a Babsy Heribanových či Pána Tymiána. Známe tváre tiež prezradili vlastné vianočné tradície a pridali niekoľko inšpirácií, ako prežiť tohtoročné sviatky v pohode a s úsmevom na tvári.

Informačný servis

Viac k témam: PR, Vianočná zastávka
Zdroj: Webnoviny.sk – Nalaďte sa na sviatky cestou do práce alebo na nákup. Vianočná zastávka v Bratislave a prvýkrát aj v Košiciach je späť © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *