Novinári sú Sorosova skorumpovaná banda prasiat, vyhlásil Fico v parlamente

Robert Fico verí, že parlament bude o odvolávaní Milana Krajniaka rokovať vo štvrtok „v normálnom čase a aj v prítomnosti prašivých novinárov, ktorí tu nie sú, lebo sú skorumpovaní“.

4.11.2021 (Webnoviny.sk) – Parlament v stredu o 20:45 prerušil rokovanie mimoriadnej schôdze o vyslovení nedôvery ministrovi práce a sociálnych vecí Milanovi Krajniakovi (Sme rodina). Poslanci budú v rokovaní pokračovať vo štvrtok od 09:00.

Opoziční poslanci opustili rokovaciu sálu po tom, ako ich k tomu vo svojom vystúpení vyzval predseda strany Smer-SD Robert Fico. Líder Smeru sa sťažoval na nezáujem koaličných poslancov, ako aj médií o schôdzu k odvolávaniu Krajniaka. „Novinári sú Sorosova skorumpovaná banda prasiat,“ povedal Fico. Novinári podľa neho slúžia súčasnej vláde.

„Máme aj dôležitejšiu prácu, ako sa k vám prihovárať o deviatej a viesť diskusiu tohto typu, ktorú sa snažíte s nami viesť,“ povedal. Fico verí, že parlament bude o odvolávaní Krajniaka rokovať vo štvrtok „v normálnom čase a aj v prítomnosti prašivých novinárov, ktorí tu nie sú, lebo sú skorumpovaní“.

Viac k témam: Mimoriadna schôdza parlamentu, Minister práce sociálnych vecí a rodiny SR, Predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Novinári sú Sorosova skorumpovaná banda prasiat, vyhlásil Fico v parlamente © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Follow by Email