Zrážka osobných áut a nákladného vozidla si vyžiadala ľudský život, cestu uzavreli (foto)

Ďalšie dve osoby sa ťažko zranili, na mieste pristáva záchranársky vrtuľník, uviedla polícia.

25.10.2023 (SITA.sk) –

  • aktualizované 24. októbra, 10:38 

Na ceste I/63 medzi Dunajskou Stredou a Veľkým Mederom sa stala tragická dopravná nehoda. Ako informovala trnavská krajská polícia na sociálnej sieti, zrážka dvoch osobných áut a nákladného vozidla si vyžiadala jeden ľudský život.

„Ďalšie dve osoby sa ťažko zranili, na mieste pristáva záchranársky vrtuľník,“ uviedla polícia s výzvou pre motoristov, aby sa úseku okolo obce Dolný Štál vyhli, keďže cesta je uzavretá.

Podľa prvotných informácií polície 70-ročná vodička na aute Ford Mondeo predchádzala kolónu štyroch vozidiel vrátane autobusu. V protismere sa vzápätí čelne zrazila s oproti idúcim autom Škoda Fabia, v ktorom sedel starší manželský pár z okresu Dunajská Streda.

Zrážke sa nevyhol ani kamionista, ktorý práve úsekom prechádzal a pri nehode sa nezranil. Pri čelnej zrážke utrpel 78-ročný vodič Fabie zranenia nezlučiteľné so životom.

Jeho manželka aj vodička Fordu, ktorá podľa predbežných informácií nehodu zavinila, sa vážne zranili a záchranári ich museli urýchlene transportovať do nemocnice.

Dopravná nehoda je naďalej v štádiu vyšetrovania.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, trnavská polícia
Zdroj: SITA.sk – Zrážka osobných áut a nákladného vozidla si vyžiadala ľudský život, cestu uzavreli (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *