DKV spustilo celoeurópsky portál na rezerváciu trajektov

17.11.2020 (Webnoviny.sk) –

  • Takmer všetci poskytovatelia trajektovej prepravy na jednej platforme
  • Porovnanie viac ako 1 000 trajektových spojení
  • Komfortné online rezervácie

DKV Euro Service, poskytovateľ služieb pre mobilitu, ponúka svojim zákazníkom na novom Trajektovom portáli DKV (DKV Ferry Portal) možnosť porovnávať viac ako 1 000 trajektových spojení v celej Európe, rezervovať trajekty online a realizovať bezhotovostnú úhradu objednaných služieb. Portál zahŕňa ponuku takmer všetkých európskych trajektových spoločností. Užívatelia si na ňom spoľahlivo vyhľadajú najlepšie spojenie za najvýhodnejšiu cenu.

„Spustením Trajektového portálu DKV prinášame našim zákazníkom štandardy, ktoré už poznajú zo súkromnej sféry, napríklad pri rezerváciách ubytovania alebo leteniek. Vďaka portálu budú mať menej administratívy a ušetria čas aj peniaze,“ hovorí Lukáš Ondráček, riaditeľ slovenskej a českej pobočky DKV Euro Service.

Portál je k dispozícií v dvanástich jazykoch. Užívatelia získajú zároveň viacjazyčnú podporu tímu odborníkov, napríklad pri preprave špeciálnych nákladov. Prostredníctvom portálu je možné bezplatne žiadať o zmeny alebo storno. Zákazníci majú k Trajektovému portálu DKV prístup prostredníctvom svojho elektronického zákazníckeho účtu DKV Cockpit.

O spoločnosti DKV Euro Service

DKV Euro Service je jednou z vedúcich servisných spoločností v oblastiach logistiky a cestnej prepravy, ktorá už od roku 1934 ponúka profesionálom v doprave množstvo služieb zameraných na optimalizáciu nákladov a efektívne riadenie vozových parkov na európskych cestách. Medzi ne patria napríklad bezhotovostné platby za produkty a služby u viac ako 140 000 obchodníkov so širokým portfóliom ponúkaných značiek a tiež služby jednotnej úhrady mýta alebo vratiek dane z pridanej hodnoty či spotrebnej dane.

DKV Euro Service je súčasťou DKV MOBILITY SERVICES Group. Skupina je zastúpená v 42 krajinách, zamestnáva viac ako 1 200 pracovníkov po celej Európe a v roku 2019 dosiahla obrat 9,9 miliardy eur. Aktuálne je v obehu viac než 4,2 milióna servisných kariet DKV a palubných jednotiek u približne 230 000 zákazníkov. Tento rok bola karta DKV vyhlásená po šestnásty raz za sebou za „Najlepšiu značku“ v kategórii palivových a servisných kariet. www.dkv-euroservice.com/cz

Informačný servis

Viac k témam: DKV Euro Service, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – DKV spustilo celoeurópsky portál na rezerváciu trajektov © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *