Doklady bude na pracoviská polície doručovať Slovenská pošta, ministerstvo to vyjde na takmer pol milióna eur

30.11.2020 (Webnoviny.sk) – Zabezpečenie prepravy dokladov na pracoviská polície vyjde rezort vnútra na 483 552 eur aj s DPH. Ako sa ďalej uvádza v zmluve zverejnenej v Centrálnom registri zmlúv, túto službu bude pre Ministerstvo vnútra SR (MV SR) zabezpečovať Slovenská pošta a.s. po dobu 48 mesiacov.

Predmetom zákazky sú doručovateľské služby – zásielky – zabezpečenie prepravy personalizovaných dokladov Slovenskej republiky (občianskych preukazov, vodičských preukazov, cestovných dokladov, osvedčení o evidencii vozidla a pobytových kariet) v bezpečnostnom obalovom materiáli, napríklad v plastovom poštovom kontajneri – prepravke s označením ich príjemcu. Bezpečnostný obalový materiál – prepravka – je určená na pravidelnú prepravu osobných dokladov z Národného personalizačného centra Prezídia Policajného zboru do miest plnenia,“ uvádza MV SR s tým, že miestami plnenia sú jednotliví príjemcovia zásielok, ktorými sú jednotlivé okresné riaditeľstvá Policajného zboru a ich vysunuté pracoviská.

MV SR predpokladá, že za zmluvné obdobie bude potrebovať zabezpečiť približne 92-tisíc zásielok.

Viac k témam: doklady, doručovanie, preprava
Zdroj: Webnoviny.sk – Doklady bude na pracoviská polície doručovať Slovenská pošta, ministerstvo to vyjde na takmer pol milióna eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *