Donášková služba Wolt pôsobí už aj v Poprade, k prvým objednávkam ponúka štedré zľavy

Podľa generálneho riaditeľa Wolt Slovensko Tomáša Beniaka môže donášková služba pomôcť aj popradským podnikateľom.

4.12.2021 (Webnoviny.sk) – Donášková služba Wolt pridala na svoju platformu dvanáste slovenské mesto. Od piatka 3. decembra jazdia modrí kuriéri aj v uliciach Popradu, a to od časti Juh III po Veľkú a Spišskú Sobotu. Zákazníci si cez aplikáciu služby v mobile alebo na počítači môžu vybrať z ponuky niekoľkých desiatok reštaurácií.

Nájdu tam pizzu, burgre, ázijskú ale aj tradičnú kuchyňu. Nové popradské prevádzky by mali postupne pribúdať, a to aj v oblasti retailu. Informovala o tom v piatok prostredníctvom tlačovej správy manažérka komunikácie spoločnosti Jana Jarošová.

Štedrá zľava

Podľa generálneho riaditeľa Wolt Slovensko Tomáša Beniaka môže donášková služba pomôcť aj popradským podnikateľom. „Pandemická situácia a slabá turistická sezóna určite strpčujú podnikanie mnohým z nich. Verím, že nielen v tomto ťažkom období budeme partner, ktorý im pomôže priblížiť ich k zákazníkom,” povedal.

Všetci používatelia v Poprade môžu na prvé dva týždne využiť donášku cez Wolt zadarmo, zároveň pre prvú objednávku si môžu uplatniť zľavový promokód reštaurácie v hodnote päť eur.

Chceli by donášať aj potraviny

Okrem donášok hotových jedál už v mnohých mestách prostredníctvom spoločnosti pribudli k reštauráciám aj potraviny, kvetinárstva, predajcovia výživových doplnkov, cukrovinky, vinárne či knihy. Aj v Poprade sa postupne pridávajú ďalšie spoločnosti. „Veríme, že čoskoro ponúkneme v Poprade aj donášku potravín,” dodal Beniak.

Wolt je fínska spoločnosť založená v roku 2014, ktorá úspešne pôsobí už vo viac ako 23 krajinách, viac ako 250 mestách a má už viac ako 16 miliónov registrovaných používateľov. Prvú prevádzku v Bratislave spustil Wolt v septembri 2019.

Viac k témam: Donášková služba, rozmach spoločnosti
Zdroj: Webnoviny.sk – Donášková služba Wolt pôsobí už aj v Poprade, k prvým objednávkam ponúka štedré zľavy © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *