Ďuriš Nicholsonová sa ospravedlnila voličom, za skutočne prepadnuté však považuje hlasy pre Matoviča

„Považujem za nutné, dôležité a správne poslať demokratickej menšine voličov moje bezvýznamné „prepáčte“. Ospravedlňujem sa,“ uviedla Lucia Ďuriš Nicholsonová.

2.10.2023 (SITA.sk) – Cesta do pekla je často dláždená dobrými úmyslami. Skonštatovala to predsedníčka strany Jablko a kandidátka strany Demokrati Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá sa zároveň ospravedlnila voličom.

„Považujem za nutné, dôležité a správne poslať demokratickej menšine voličov moje bezvýznamné „prepáčte“. Ospravedlňujem sa,“ uviedla.

Skutočná správa o Slovensku

Zároveň dodala, že na zozname osobností s najvyšším počtom krúžkov a ani na ich poradí by nič nezmenilo ani to, keby Demokratov zradili, zrazili k zemi a ukončili tak túto bolestivú agóniu o pár dni skôr.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

„Ten zoznam je skutočnou správou o Slovensku,“ zhodnotila. Na prvom mieste je Robert Fico, za ktorým nasledujú Peter Pellegrini, Michal Šimečka, Robert Kaliňák, Ľuboš Blaha, Juraj Blanár, Igor Matovič, Denisa Saková, Erik Kaliňák a Richard Raši.

Za skutočne prepadnuté hlasy považuje Ďuriš Nicholsonová hlasy voličov Igora Matoviča.

Dva nezlučiteľné svety

„Regionálne rozdiely na Slovensku sú také obrovské, že na ploche 49 035 kilometrov štvorcových žijú dva úplne rozličné a, obávam sa, že nezlučiteľné svety. Jeden svet patrí do modernej, demokratickej Európy a do západného sveta, ten druhý pod ruskú guberniu,“ zhodnotila.

Predčasné voľby na Slovensku 2023: Kompletné výsledky, účasť a zvolení poslanci

Zároveň vyslovila obavu, že v krátkodobom horizonte pôjde o to, že jeden svet vytlačí zo spoločného územia ten druhý. „V dlhodobom horizonte mám nádej, ze ten druhý svet bude jedného dňa nasledovať osud dinosaurov,“ dodala.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Predčasné voľby na Slovensku 2023 (fotografie)

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Ďuriš Nicholsonová sa ospravedlnila voličom, za skutočne prepadnuté však považuje hlasy pre Matoviča © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *