Írski farmári vydali kalendár a je naozaj zaujímavý

Kalendáre írskych farmárov bavia ľudí na celom svete so svojimi veselými fotografiami už od roku 2010 a ich popularita rastie rok čo rok.

Írski farmári vydali kalendár

Stačí sa pozrieť na farmárov, ktorí pózujú s ich roztomilými zvieratami a pochopíte, prečo sa do nich všetci zamilovali. Aj my milujeme týchto statočných a očarujúcich chlapcov a chceme s vami zdieľať ich kalendár na rok 2019. Na konci článku neprehliadnite bonusovú časť – uvidíte najlepšie fotografie írskych farmárov z predchádzajúcich rokov.

Január

Február

Marec

Apríl

Máj

Jún

Júl

August

September

Október

November

December

Hlavnou úlohou tohto kalendára nie je len pobaviť masy ľudí po celom svete, ale aj prispieť finančnými prostriedkami na charitu. V súčastnosti podporujú charitatívnu organizáciu Bóthar. Táto charitatívna organizácia pôsobiaca v Írsku a Spojenom kráľovstve sa špecializuje na pomoc chudobným farmárom v Afrike a krajinách tretieho sveta, aby sa stali sebestačnými. Bóthar tiež vzdeláva verejnosť v Írsku o celosvetovej chudobe.

Ak by ste chceli aj vy podporiť túto peknú myšlienku, kalendár je v predaji aj na internetovej stránke www.farmercalendar.com  za 10,99 €.

BONUS:

Jún 2018

Máj 2014

Január 2017

December 2016

Február 2015

Apríl 2015

Zdroje: farmercalendar.com, irishcentral.com, facebook.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *