Matovič z duše nenávidí Sulíka a jeho reči sú cestou do pekla, vyhlásil Sloboda

Igor Matovič svojimi rečami rozbíja vládu, tvrdí Sulíkov poslanec.

16.12.2021 (Webnoviny.sk) – Jediný, kto rozbíja túto vládu, je Igor Matovič (OĽaNO) a jeho reči. Na sociálnej sieti to napísal poslanec Radovan Sloboda zo strany Sloboda a solidarita (SaS).

Najkratšia cesta k predčasným voľbám

Líder OĽaNO sa totiž vyjadril, že najkratšia cesta k predčasným voľbám je vyštvať Sme rodina z koalície. Podľa Matoviča ľudia ťahajúci nitky z úzadia „už slintajú blahom pri predstave novej vládnej zostavy mafošov z Hlasu, progresívcov z PS a SaS“.

Poslanec Sloboda tvrdí, že tomu nerozumie. „SaS podporuje všetky reformy, podarí sa nám presadiť reforma nemocníc či reforma národných parkov bez hlasov Sme rodina, ale my sme zlí. To v akom svete žije Igor Matovič? Čo by robil, keby my verejne kritizujeme reformy jeho ministrov, tak ako ich kritizuje Boris Kollár?“ spýtal sa Sloboda.

Matovič z duše nenávidí Sulíka

Podľa neho Sme rodina nepodporí zásadné reformy tejto vlády, ale SaS rozbíja koalíciu.

„No, na toto musíte mať silný žalúdok. Každému je jasné, že Igor Matovič z duše nenávidí Richarda Sulíka a obhajuje Borisa Kollára. Na čo nám je však taký koaličný partner, ktorý nepodporí kľúčové reformy a SaS s OĽaNO hlasovaním potvrdia, že dokážu vládnuť aj bez Sme rodina?“ pýta sa ďalej Sloboda.

Podľa poslanca SaS sú cestou do pekla reči Matoviča. „Namiesto poďakovania SaS si do nás kopne, lebo Boris Kollár je úžasný, aj keď kritizuje vlastnú vládu. Matovič potrebuje len obrátiť pozornosť na ‚ zlú ’ SaSku, aby chránil dobrých kamarátov,“ dodal Sloboda.

Viac k témam: Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Predseda hnutia Sme rodina
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič z duše nenávidí Sulíka a jeho reči sú cestou do pekla, vyhlásil Sloboda © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *