Mikulec: O žiadnej tajnej policajnej akcii na Bezpečnostnej rade reč nebola, Fico verejnosť ohuruje klamstvami

Botis Kollár podľa Mikulca na koaličnej rade vysvetľoval, že svojimi vyjadreniami nepotvrdil to, čo hovoril Fico. Údajne myslel iné informácie, pre ktoré by mala byť zvolaná bezpečnostná rada.

17.5.2022 (Webnoviny.sk) – Informácie o údajnej pripravovanej policajnej akcii zameranej na príslušníkov policajnej inšpekcie, sudcov alebo prokurátorov nikdy na Bezpečnostnej rade SR nezazneli a Robert Fico (Smer-SD) sa snaží zavádzať verejnosť výmyslami a klamstvami.

Povedal to minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) v utorok v relácií Na telo plus na Tvnoviny.sk. Šéf rezortu vnútra nevidí dôvod na to, aby bola zvolávaná ďalšia bezpečnostná rada. O tú žiadal predseda parlamentu a hnutia Sme rodina Boris Kollár.

Kollár podľa Mikulca na koaličnej rade vysvetlil, že nepotvrdil to, čo hovoril Fico, a údajne myslel iné informácie, pre ktoré mala byť podľa neho zvolaná bezpečnostná rada.

„Podľa jeho vysvetlenia mal na mysli nie informácie, ktoré hovoril pán Fico, ale ktoré počul niekde inde v rámci Národnej rady SR alebo v mediách od policajného prezidenta,“ objasnil Mikulec.

Viac k témam: Policajná akcia, Sudcovia, Vojna v polícii
Zdroj: Webnoviny.sk – Mikulec: O žiadnej tajnej policajnej akcii na Bezpečnostnej rade reč nebola, Fico verejnosť ohuruje klamstvami © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Follow by Email