Minister Doležal navrhol Hudákovi, Martákovi a Fľakovi niekoľkotisícové odmeny

Andrej Doležal navrhol odmeny za kvalitné plnenie služobných úloh, ako aj za splnenie mimoriadnych a významných služobných úloh.

9.12.2021 (Webnoviny.sk) – Vedúci predstavitelia Dopravného úradu a Úradu pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (regulačný úrad) si finančne prilepšia.

Vláda im v stredu odsúhlasila niekoľkotisícové odmeny na návrh ministra dopravy a výstavby Andreja Doležala (nom. Sme rodina) za kvalitné plnenie služobných úloh, ako aj za splnenie mimoriadnych a významných služobných úloh.

Predseda Dopravného úradu Pavol Hudák získa odmenu vo výške 8,15 % z ročného funkčného platu, teda 3300 eur. Predseda regulačného úradu Ivan Marták dostane takú istú sumu, v jeho prípade je to 8,3 % z ročného platu. Odmena sa ujde aj podpredsedovi regulačného úradu Jánovi Fľakovi, a to vo výške 5,53 % z ročného platu, čo znamená dvetisíc eur.

Viac k témam: Minister dopravy a výstavby SR, Odmeny
Zdroj: Webnoviny.sk – Minister Doležal navrhol Hudákovi, Martákovi a Fľakovi niekoľkotisícové odmeny © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *