Nočná naháňačka v okolí Bratislavy: Polícia zadržala auto s 15 migrantmi zo Sýrie (video)

Vodič sa pokúsil o útek. Ten mu však prekazili policajti, ktorí ho zadržali.

25.10.2023 (SITA.sk) – Nočné prenasledovanie v Bratislave sa skončilo zadržaním vozidla s 15 migrantmi. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, krátko pred polnocou sa snažila hliadka na bývalom hraničnom priechode Čunovo – Rajka smerom na Slovensko zastaviť Volkswagen Touareg, pričom vodič na pokyn nereagoval a pokračoval v jazde. Podozrivé vozidlo začali prenasledovať, pričom na diaľnici D2 sa k nim pridali ďalšie policajné hliadky.

„Vodič na výzvy na zastavenie vozidla nereagoval a riskantným spôsobom pokračoval v jazde,“ uvádza polícia s tým, že vodič nebezpečne menil smer jazdy a z diaľnice D2 odbočil smerom na diaľnicu D4.

„Na opakované výzvy a znamenia na zastavenie naďalej nereagoval a z diaľnice D4 náhle odbočil smerom na Rusovce,“ dodala polícia s tým, že po chvíli sa hliadkam podarilo auto zastaviť, pričom vodič sa pokúsil o útek. Ten mu prekazili policajti, ktorí ho zadržali.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

V aute sa nachádzalo 15 nelegálnych migrantov pôvodom zo Sýrie. Migrantov odovzdali cudzineckej polícii k ďalším procesným úkonom. 32- ročného vodiča z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu prevádzačstva odovzdali vyšetrovateľovi Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii.

Viac k témam: Migranti, Naháňačka s policajtmi, Policajná naháňačka, Polícia, Prevádzačstvo, Sýrsky utečenec, Utečenci
Zdroj: SITA.sk – Nočná naháňačka v okolí Bratislavy: Polícia zadržala auto s 15 migrantmi zo Sýrie (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *