Polícia zadržala dvoch mužov v súvislosti so smrťou mladej ženy v Novom Meste nad Váhom

Polícia vykonala obhliadku miesta činu a zaistila viacero stôp.

12.11.2023 (SITA.sk) –

  • aktualizované 11. novembra 2023, 10:46

Polícia vyšetruje tragédiu, ktorá sa v nočných hodinách stala v byte na Športovej ulici v Novom Meste nad Váhom.

Nájdené telo mladej ženy

Po zistení prvotných skutočností na mieste činu polícia nakoniec informovala, že v byte na Športovej ulici bolo nájdené telo mladej ženy bez známok života.

„Okolnosti a príčiny tragickej udalosti sú v štádiu vyšetrovania a z uvedeného dôvodu nie je možné nateraz poskytnúť viac informácií,“ dodala polícia.

Vyšetrovateľ z odboru kriminálnej polície v Novom Meste nad Váhom začal v súvislosti so smrťou 21-ročnej ženy, ktorú našli v piatok v byte na Športovej ulici bez známok života, trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia.

Príčinu určí súdnoznalecká pitva

Ako informuje polícia na sociálnej sieti, zadržali dvoch mužov vo veku 23 a 25 rokov, ktorí sú momentálne umiestnení v cele policajného zaistenia. Presnú príčinu smrti určí nariadená súdnoznalecká pitva. Počas piatka aj sobotňajšieho dňa bolo vykonaných niekoľko výsluchov osôb a ďalších procesných úkonov.

„Môžeme ubezpečiť verejnosť, že polícia robí všetky potrebné kroky k tomu, aby táto tragická udalosť bola náležite objasnená. Avšak vzhľadom na stále prebiehajúce procesné úkony, nie je momentálne možné poskytnúť podrobnejšie informácie,“ píše polícia.

Viac k témam: Krimi, Tragédia, Trestný čin, Vyšetrovanie
Zdroj: SITA.sk – Polícia zadržala dvoch mužov v súvislosti so smrťou mladej ženy v Novom Meste nad Váhom © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *