Úspešný štart: Kaufland.sk presvedčil širokým výberom

V priebehu niekoľkých mesiacov sa Kaufland online trhovisko zaradilo medzi najväčšie online trhoviská na slovenskom trhu.

23.10.2023 (SITA.sk) – V priebehu niekoľkých mesiacov sa Kaufland online trhovisko zaradilo medzi najväčšie online trhoviská na slovenskom trhu. Slovenskí spotrebitelia oceňujú najmä veľký výber s miliónmi položiek v kategóriách nábytok, elektronika, záhrada, kuchyňa a domácnosť, tovar pre deti a bábätká, ale aj šport či móda.

Od spustenia Kaufland online trhoviska na Slovensku vo februári sa počet ponúkaných produktov desaťnásobne zvýšil.

V súčasnosti ponúka približne 3 800 predajcov viac ako 5,7 milióna produktov vo vyše 6 400 kategóriách, pričom 380 predajcov je zo Slovenska.

Široký výber tovaru pritiahne na Kaufland.sk každý mesiac 3,3 milióna návštevníkov. Podľa dátovej platformy Similarweb Kaufland online trhovisko už teraz eviduje najviac návštevníkov zo všetkých dostupných trhovísk na Slovensku a odsúva dlhoročných hráčov na trhu na nižšie priečky.

Na zozname najpredávanejších výrobkov za posledné mesiace sa ocitli najmä bazény a paddleboardy, ale u spotrebiteľov sú obľúbené aj produkty zo sortimentu elektronika, kuchyňa a domácnosť, nábytok či potreby pre domácich majstrov. Priemerná hodnota nákupného košíka sa pohybuje na sume 87 eur za objednávku.

„Kaufland.sk sa v priebehu niekoľkých mesiacov na Slovensku stal jedným z najväčších a najrýchlejšie rastúcich online trhovísk. V kombinácii s našimi kamennými predajňami ponúkame zákazníkom taký výber, aký nikto iný na Slovensku zatiaľ neposkytuje,“ hovorí Sven Reinhard, generálny riaditeľ Kaufland Slovenská republika v.o.s. „V najbližších mesiacoch plánujeme online trhovisko naďalej rozširovať a dopĺňať o nové služby.“

Kaufland.sk funguje na princípe trhoviska. Preto Kaufland spolupracuje s obchodníkmi, ktorí na tejto nákupnej platforme ponúkajú svoje výrobky pod vlastnou značkou. Okrem ceny a informácií o produkte nájde záujemca pri každej položke aj prehľadne zobrazené údaje o konkrétnom predajcovi a zákazník následne obdrží tovar priamo od predajcu.

V Nemecku patrí Kaufland online trhovisko k jedným z najväčších a najrýchlejšie rastúcich online trhovísk s približne 32 miliónmi online návštev a s viac ako 45 miliónmi produktov vo vyše 6 400 kategóriách. Vďaka 15-ročným skúsenostiam s vývojom platformy disponuje tím online trhoviska vysokým stupňom skúseností s online trhom a e-commerce.

Informačný servis

Viac k témam: Kaufland, Kaufland online trhovisko, Kaufland.sk, PR
Zdroj: SITA.sk – Úspešný štart: Kaufland.sk presvedčil širokým výberom © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *