Vstupenky na preteky Svetového pohára v Jasnej sú vypredané, športových nadšencov pozvala aj Vlhová (video)

V januári sa v Jasnej budú konať preteky Svetového pohára žien v zjazdovom lyžovaní, vstupenky sa však vypredali bleskovou rýchlosťou.

25.10.2023 (SITA.sk) – Organizátori pretekov Svetového pohára žien v zjazdovom lyžovaní v nízkotatranskom stredisku Jasná uviedli, že vstupenky na podujatie sú už vypredané.

Prekvapení organizátori

Po tom, ako expresne vypredali lístky za 35 eur a 45 eur, sa len tak „zaprášilo“ aj po dvojdňových vstupenkách vo finálnej cene 55 eur. Vypredané sú taktiež parkoviská v dejisku podujatia. Všetky vstupenky sú registrované na meno a sú neprenosné.

Neuveriteľné. Slovenský národ opäť raz potvrdil, že má lyžovanie v krvi. Naozaj sme nečakali, že počas niekoľkých dní bude kapacita Svetového pohára vypredaná. Veľmi si to vážime a je to obrovský záväzok. Je našim spoločným cieľom, aby sa fanúšikovia v januári dočkali naozaj krásneho lyžiarskeho divadla,“ skonštatoval predseda organizačného výboru podujatia Jiří Trumpeš.

Zavíta Vlhová aj Shiffrinová

Najlepšie lyžiarky na svete na čele so Slovenkou Petrou Vlhovou a fenomenálnou Američankou Mikaelou Shiffrinovou zavítajú do Jasnej v januári 2024. Na sobotu 20. januára je naplánovaný obrovský slalom a o deň neskôr slalom, v oboch prípadoch sa prvé kolo začne
o 9.30 h.

Trumpeš zároveň pripomenul divákom, že do hlavnej fanzóny na Bielej Púti bude možný vstup aj bez vstupenky, a tak si sprostredkovane lyžiarsku atmosféru užijú fanúšikovia priamo v areáli Svetového pohára, kde sa budú môcť stretnúť s najlepšími pretekárkami v piatok a v sobotu večer počas verejného žrebovania štartových čísel.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Jasná, Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní
Zdroj: SITA.sk – Vstupenky na preteky Svetového pohára v Jasnej sú vypredané, športových nadšencov pozvala aj Vlhová (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *