Z horiacej unimobunky v Dúbravke vytiahli dve osoby, záchranári bojovali o ich životy (video+foto)

8.11.2020 (Webnoviny.sk) –

  • aktualizované 7. novembra, 14:14

Pri požiari unimobunky v bratislavskej mestskej časti Dúbravka zahynuli v piatok večer dve osoby. V tlačovej správe o tom informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru. Požiar vypukol pred desiatou hodinou večer.

„Po príchode hasičov bola časť objektu v plameňoch a silno zadymená. Z horiacej unimobunky vytiahli dve osoby, ktoré sa im aj napriek veľkej snahe zachrániť nepodarilo,“ uviedla Farkasová v tlačovej správe.

Na mieste zasahovalo 32 hasičov s celkovo deviatimi kusmi hasičskej techniky.

Podľa Krajského riaditeľstva policajného zboru (KR PZ) v Bratislave pri požiari napokon zahynuli tri osoby. KRZP to uverejnilo na sociálnej sieti.

Polícia zatiaľ totožnosť obetí požiaru nepozná. Policajti zo štvrtého bratislavského okresu okolnosti požiaru na Harmincovej ulici v Bratislave vyšetrujú.

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru požiar v opustenej budove lokalizovali a uhasili. V danej veci bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Presné príčiny, ako aj ďalšie okolnosti tohto požiaru sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: hasiči, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Z horiacej unimobunky v Dúbravke vytiahli dve osoby, záchranári bojovali o ich životy (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *