Konečná, ostro sa pustil Matovič do Sulíka a nazval ho malým nezodpovedným chlapcom

17.11.2020 (Webnoviny.sk) – Podpredseda vlády a minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) podľa premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) nesplnil jeho zadanie z minulého týždňa.

Status Matoviča na Facebooku

Matovič dal Sulíkovi úlohu do nedele 15. novembra pripraviť alternatívny plán na splnenie podmienok konzília epidemiológov potrebných pre ďalšie uvoľňovanie protipandemických opatrení.

Viac o téme: Koronavírus

Predseda vlády o tom informoval vo svojom profile na sociálnej sieti. „Je pondelok poobede a ani chýru ani slychu o alternatívnom pláne strany SaS,“ uviedol.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Premiér sa nenechá vyrušovať

Premiér od Sulíka očakával, že sa pochlapí a „ukáže, že nevie len nekonštruktívne búrať ako malý nezodpovedný chlapec“.

Dodal tiež, že až do momentu, kým neklesne počet pozitívne testovaných na koronavírus na zanedbateľné minimum, nenechá sa vyrušovať „žiadnym podrazom zo strany SaS“. „Nebudem sa ním zaoberať, nebudem na neho reagovať. Prečo? Lebo ide naozaj o životy a nemá zmysel sa zapodievať ľuďmi, ktorí si to ani len nevedia uvedomiť,“ dodal Matovič.

Strana SaS v reakcii na to zopakovala, že plán predstaví v priebehu tohto týždňa. „Predseda SaS na ňom už dlhšie pracuje,“ uviedol pre agentúru SITA hovorca strany Ondrej Šprlák.

Viac k témam: Koronavírus, minister hospodárstva SR, pandemické opatrenia, predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Konečná, ostro sa pustil Matovič do Sulíka a nazval ho malým nezodpovedným chlapcom © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *