Mladú ženu vo Vranove nad Topľou prepadli traja muži, napriek snahe utiecť ju fyzicky napadli a okradli

Páchateľom hrozí podľa zákona trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

27.10.2023 (SITA.sk) – Polícia vo Vranove nad Topľou vyšetruje lúpežné prepadnutie 24-ročnej ženy zo Sačurova, ktorú napadli traja páchatelia v stredu 25. októbra po 13:00 vo Vranove nad Topľou pri železničnej trati za rodinným domom na Bernolákovej ulici.

Útočník ju kopal a vzali viac ako 40 eur

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, žena pokojne kráčala, pričom zbadala, že za ňou bežia traja mladí muži.

„Napriek tomu, že sa snažila od nich utiecť preč, dobehli ju, fyzicky ju napadli, v dôsledku čoho spadla na zem. Jeden z útočníkov do nej kopol, potom jej strhli kabelku, z ktorej vzali peniaze a všetci traja utiekli preč po železničnej trati smerom na Humenné,“ popísala hovorkyňa s tým, že žene vzali viac ako 40 eur.

Objasnenie zločinu

Polícia vo Vranove nad Topľou sa prípadom intenzívne zaoberá, okresný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Páchateľom hrozí podľa zákona trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Polícia vyzýva prípadných svedkov tejto udalosti aby akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k objasneniu tohto zločinu ohlásili na linke 158 prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Viac k témam: Lúpežné prepadnutie, prešovská krajská policajná hovorkyňa, Trestný čin, zločin lúpeže
Zdroj: SITA.sk – Mladú ženu vo Vranove nad Topľou prepadli traja muži, napriek snahe utiecť ju fyzicky napadli a okradli © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *