Muž neďaleko Paríža zavraždil svoju manželku a ich štyri deti, jeho motív zatiaľ nie je jasný

Policajtov zavolali susedia, ktorí si všimli kaluž krvi pred dverami bytu. Polícia našla päť tiel.

27.12.2023 (SITA.sk) – Štyri deti vo veku od 9 mesiacov do 10 rokov a ich matka sa stali obeťami masovej vraždy v ich byte v meste Meaux ležiacom východne od Paríža. Podľa prokuratúry išlo o mimoriadne násilný trestný čin.

Polícia v utorok zatkla otca detí, ktorý je hlavným podozrivým. Policajtov zavolali susedia, ktorí si všimli kaluž krvi pred dverami bytu. Polícia našla päť tiel, povedal novinárom prokurátor.

Vraždy sa stali v noci na pondelok. Matka a dve dcéry vo veku 7 a 10 rokov boli dobodané. Chlapci vo veku 9 mesiacov a 4 roky boli udusení alebo utopení.

Motív masovej vraždy nie je jasný. Podozrivého 33-ročného muža zatkli v utorok pred domom jeho otca severovýchodne od Paríža, povedal prokurátor.

Podozrivý manželke bodné zranenie spôsobil už v roku 2019, keď bola tehotná. Podľa prokuratúry sa v roku 2017 pokúsil o samovraždu a liečil sa v psychiatrickej nemocnici.

Viac k témam: masová vražda
Zdroj: SITA.sk – Muž neďaleko Paríža zavraždil svoju manželku a ich štyri deti, jeho motív zatiaľ nie je jasný © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *