Samsung predstavil nové modely FE. Zákazníkov potešia špičkové parametre za dostupnú cenu

Spoločnosť Samsung nedávno predstavila svoj najnovší prírastok do svojho ekosystému Galaxy, rad FE.

23.10.2023 (SITA.sk) – Spoločnosť Samsung nedávno predstavila svoj najnovší prírastok do svojho ekosystému Galaxy, rad FE. Nové modely telefónov Galaxy S23 FE, tabletov Galaxy Tab S9 FE a S9 FE+ a slúchadiel Galaxy Buds FE ponúkajú špičkové parametre väčšiemu počtu používateľov. Okrem toho patria medzi hlavné prednosti týchto zariadení aj jedinečné odolné prevedenie, vynikajúce fotoaparáty, audiosystémy a mnohé ďalšie vlastnosti. Pre používateľov ide o ideálnu príležitosť, ako sa zoznámiť s vybranými technologickými inováciami nachádzajúcimi sa aj v rámci vlajkových lodí najvyššej triedy Samsung Galaxy. Pomocou modelov nového radu FE môžu používatelia naplno využiť svoju kreativitu a produktivitu, či už zariadenia používajú samostatne alebo v rámci celého ekosystému.

Samsung Galaxy Tab S9 FE a Tab S9 FE+: Veľký displej, odolnosť a S Pen ako základ pre kreatívnu a tvorivú prácu

Tablety Galaxy Tab S9 FE a Tab S9 FE+ sú skvelými zariadeniami pre zábavu, prácu aj kreatívnu činnosť kedykoľvek a kdekoľvek, a to vďaka certifikátu IP68, čo znamená zvýšenú odolnosť zariadení. Tvorivosť je teda možné rozvíjať aj v náročných podmienkach a používateľ sa môže spoľahnúť aj na rýchlejšie reakcie a vyšší výkon v porovnaní s predchádzajúcou generáciou FE. Pri zábave či práci s tabletmi ocení najmä špičkový displej s uhlopriečkou 10,9 palca (Tab S9 FE) alebo dokonca 12,4 palca (Tab S9 FE+). A rovnako ako pri telefónoch S23 FE, aj tu technológia Vision Booster optimalizuje zobrazenie farieb a kontrastu.

Dvojica tabletov je vybavená aj dotykovým perom S Pen, ktoré je ideálne na zaznamenávanie poznámok a tvorbu obsahu. S kapacitou úložného priestoru, ktorá sa oproti minulej generácii zdvojnásobila, a ktorú možno navyše pomocou pamäťovej karty microSD rozšíriť až na 1 TB, si môžete ukladať všetky svoje kreatívne nápady.

Nové tablety Samsung Galaxy Tab S9 FE a TabS9 FE+ sú na Slovensku dostupné od 5. októbra 2023 v zelenej, striebornej, šedej a fialovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je od 529 eur do 699 eur za Galaxy Tab S9 FE v závislosti od pamäťovej, prípadne 5G alebo WiFi verzie, od 699 eur do 899 eur za verziu Galaxy Tab S9 FE+ v závislosti od pamäťovej, prípadne 5G alebo WiFi verzie.

Využite uvádzaciu akciu

Záujemcovia môžu od 5. do 31. 10. 2023 alebo do vypredania zásob využiť špeciálnu uvádzaciu ponuku. Pri kúpe tabletov Samsung Galaxy Tab S9 FE a Tab S9 FE+ majú možnosť odpredať svoje staré zariadenie, dokonca aj notebook, na https://www.novysamsung.sk/ a navyše získať výkupný bonus vo výške 120 eur (pri kúpe Tab S9 FE) alebo 160 eur (pri kúpe Galaxy Tab S9 FE+).

Samsung Galaxy Buds FE: Skvelé tlmenie okolitého hluku a ergonomické prevedenie

Ako všetky nové modely radu FE, aj slúchadlá Samsung Galaxy Buds FE ponúkajú špičkové parametre širšiemu okruhu používateľov. V tomto prípade ich najväčšou prednosťou je kvalitný zvuk s mohutnými basmi, systém aktívneho tlmenia okolitých ruchov (ANC) a technológia Ambient Sound, vďaka ktorej počujete presne to, čo chcete a ostatní, naopak, nie. To platí aj pre telefónne hovory, pri ktorých sa uplatní systém troch mikrofónov s personalizovaným smerovaním a umelou inteligenciou, ktorá váš hlas spoľahlivo oddelí od hluku v pozadí.

Navyše s výdržou batérie až 8,5 hodín aktívneho prehrávania, v kombinácii s puzdrom až 30 hodín, budete mať dostatok energie na dlhé hodiny počúvania hudby alebo hovorov. K prednostiam Samsung Galaxy Buds FE patrí tradične ergonómia a podarený dizajn v niekoľkých farebných prevedeniach.

Slúchadlá Galaxy Buds FE sú na Slovensku dostupné od 5. októbra 2023 v grafitovej a bielej farbe a ich odporúčaná maloobchodná cena je stanovená na 109 €.

Samsung Galaxy S23 FE: Ikonický dizajn, profesionálny fotoaparát aj špičkové herné vlastnosti

Nový Galaxy S23 FE zanecháva silný dojem svojím pútavým dizajnom, čo nie je žiadne prekvapenie, pretože zdôrazňuje ikonický dizajn série Galaxy S. Prezrádza ho hlavne typické prevedenie fotoaparátu a tiež špičková povrchová úprava s certifikátom IP68. Spoločnosť Samsung naďalej pokračuje v práci na svojej environmentálnej vízii a urýchľuje opatrenia na dosiahnutie svojich environmentálnych cieľov, preto aj pri tejto sérii boli telefón a jeho balenie vyrobené z recyklovaných materiálov. Model Samsung Galaxy S23 FE bude k dispozícii v zelenej, krémovej, grafitovej a fialovej farbe. Exkluzívne ho zákazníci nájdu aj v modrom a oranžovom prevedení v e-shope samsung.sk.

Pomocou Samsung Galaxy S23 FE je možné zachytiť jedinečné okamihy každodenného života na fotografiách a videách vo vynikajúcej kvalite. Vďaka špičkovému 50 MPix a trojnásobnému optickému zoomu budú zreteľné aj tie najmenšie detaily na záberoch, selfies či portréty budú živé a plné farieb aj po zotmení, čomu napomáhajú osvedčené funkcie nočného fotografovania a stabilizačný systém VDIS.

Model Samsung Galaxy S23 FE nedisponuje len výborným fotoaparátom, ale je aj výkonným zariadením pre hranie hier a sledovanie videí. Jeho súčasťou je výkonný procesor s vyspelou odparovacou komorou pre efektívne chladenie a stály výkon. Veľkou prednosťou je aj jasný a kvalitný displej Dynamic AMOLED 2X, ktorý svojou kvalitou zodpovedá najdrahším modelom špičkového radu.

Dostupnosť modelu Samsung Galaxy S23 FE je na slovenskom trhu plánovaná koncom roku 2023.

Prepojený ekosystém Galaxy

S novými prístrojmi radu FE sa rozširujú možnosti spojeného ekosystému Samsung Galaxy. Jednou z najväčších výhod je systém Multi Control, ktorý umožňuje ľahko presúvať a kopírovať obsah medzi zariadeniami, predovšetkým medzi telefónmi a tabletmi. S technológiou Quick Share je možné rýchlo prenášať videá a fotografie z telefónu na tablet a následne ich jednoducho upravovať.

Okrem toho ekosystém Samsung Galaxy ukazuje svoje prednosti aj pri zábave a pre slúchadlá Samsung Galaxy Buds FE to platí dvojnásobne. Systém Auto Switch automaticky prepína zvuk medzi rôznymi zariadeniami, či už ide o tablet, hodinky alebo televízor – bez nutnosti manuálneho nastavenia. A ak náhodou používateľ slúchadlá stratí, aplikácia SmartThings Find ich pomôže rýchlo nájsť a dokonca v nich spustí alarm. V rámci tohto prepojeného systému môžu používatelia počítať so spoľahlivým zabezpečením. Telefón Samsung Galaxy S23 FE aj tablety Samsung Galaxy Tab S9 FE a S9 FE+ spoľahlivo chráni osvedčený systém Samsung Knox.

Informačný servis

Viac k témam: PR, Samung Galaxy
Zdroj: SITA.sk – Samsung predstavil nové modely FE. Zákazníkov potešia špičkové parametre za dostupnú cenu © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *