Ruské ozbrojené sily sú také pripravené na použitie moderných zbraní ako žiadna iná armáda na svete, tvrdí Putin

Ruský prezident takisto skonštatoval, že situácia na bojisku je pre krajinu uspokojivá.

2.1.2024 (SITA.sk) – Ruský vodca Vladimir Putin vyhlásil, že ruské ozbrojené sily sa učia používať moderné zbrane na bojisku a reagovať na ne z výrobného hľadiska. Povedal to počas návštevy vojenskej nemocnice. Informuje o tom portál Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Moderné umenie vedenia vojny a jeho efektivita podľa Putina závisia od toho, ako rýchlo dokáže armáda určiť, čo je v danej chvíli najdôležitejšie, produkčne na to zareagovať a čo najskôr zaviesť do bojových operácií. Rusko je v tom podľa neho lepšie ako ktokoľvek iný.

Naše ozbrojené sily sú také schopné a pripravené na použitie moderných zbraní ako žiadna iná armáda na svete,“ vyhlásil.

Putin tiež tvrdil, že schopnosti ruských ozbrojených síl sa neustále znásobujú a v podstate majú v rukách strategickú iniciatívu. Situácia na bojisku je pre Rusko uspokojivá, skonštatoval. Ako tiež povedal, Rusko zintenzívni svoje útoky voči Ukrajine.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine – december 2023 (fotografie)

Viac k témam: moderné zbrane, Ruská armáda, rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: SITA.sk – Ruské ozbrojené sily sú také pripravené na použitie moderných zbraní ako žiadna iná armáda na svete, tvrdí Putin © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *